Neohodnoceno

Dortová krabice s uchem 260/260/140

Krabice s uchem nejen na dorty. Perfektně se hodí i pro cukroví, zákusky ale i nejrůznější pochoutky jako třeba chlebíčky. Má praktické ucho, se kterým bude její přenos velmi jednoduchý. Poskládáte ji dřív než řeknete švec a navíc pěkně vypadá. Je větších rozměrů a pohodlně se do ní vejde i rozměrnější dort. 

Skladem
Kód: DU003-10
18,42 Kč 22,29 Kč včetně DPH 460,50 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 260mm
Šířka: 260mm
Výška: 140mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Dortová krabice je vyrobena z pevného litého papíru, který nic nepropustí a nemůže se stát, že by se rozmočil. Vydrží i pod náporem většího dortu nebo pod pořádnou náloží zákusků. Vyrobena je v jednoduchém a čistém designu, který si vaši zákazníci jistě oblíbí. 

 

Výhody dortové krabice s uchem 260/260/100 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na ostatní obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.