Neohodnoceno

Dortová krabice zaklápěcí 200/200/100

Zaklápěcí dortová krabice má širokou škálu využití, hodí se zejména na balení menších dortíků, zákusků, cupcakes nebo třeba chlebíčků a jiných lahůdek. Má praktický tvar, díky kterému můžete skládat i více krabic na sebe. Je velmi pevná a nepropustí žádnou mastnotu. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: DZ001-10
4,57 Kč 5,53 Kč včetně DPH 114,25 Kč / 25 ks
Kategorie: Dortové krabice
Délka: 200mm
Šířka: 200mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks
Položka byla vyprodána…

Tato menší dortová krabice nesmí chybět v žádném cukrářství, pekařství či restauraci. Je jednoduše složitelná a vyrobena z litého, pevného papíru. Zákazníci se tedy nemusí bát o gurmánské poklady, které si od vás budou odnášet. Zhotovena je v čistém a jednoduchém designu, který si oblíbí snad úplně každý.

 

Výhody zaklápěcí dortové krabice 200/200/100 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.