Neohodnoceno

Dortová krabice zaklápěcí 220/220/90

Praktická zaklápěcí dortová krabice menšího rozměru vás překvapí svou využitelností. Zabalíte do ní menší dort, donuty, cupcakes, zákusky, cukroví a další dobroty. Oproti běžným dortovým krabicím je dostatečně pevná a nepropustí žádnou mastnotu.

Skladem
Kód: DZ002-10
7,99 Kč 9,67 Kč včetně DPH 199,75 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 220mm
Šířka: 220mm
Výška: 90mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Zaklápěcí dortová krabice je velmi rychle složitelná a díky svému tvaru vám umožní během převozu naskládat i více krabic na sebe. Vyrobena je z litého a pevného papíru. Nehrozí tedy, že by se protrhla nebo dokonce rozmočila. Zákazník si tak vaše gurmánské poklady odnese stylově a bezstarosti. Zhotovena je v čistém a jednoduchém designu, který si oblíbí snad úplně každý.

 

Výhody zaklápěcí dortové krabice 220/220/90 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na jiné obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.