Neohodnoceno

Dortová krabice zaklápěcí 280/280/100

Zaklápěcí dortová krabice středního rozměru je výborná k balení běžných dortů, nejrůznějších zákusků, cupcakes, chlebíčků a dalších pochutin, které vás jen napadnou. Poskládáte ji prakticky za pár sekund a díky jejímu tvaru můžete při převozu položit více krabic na sebe. Překvapí vás svou pevností a nepropustností. Je to zkrátka ideální obal nejen do cukráren a pekáren.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: DZ003-10
13,53 Kč 16,37 Kč včetně DPH 338,25 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 280mm
Šířka: 280mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks
Položka byla vyprodána…

Krabice je vyrobena z litého, pevného papíru, což je sázka na jistotu. Nemusíte se bát, že by se během převozu nebo manipulace s krabicí stala nějaká nehoda. Materiál je tak pevný, že se i při větší zátěži neprotrhne ani nepromastí, pokud v něm například vyteče poleva z dortu. Vyrobena je v čistém a jednoduchém designu, který si oblíbíte jak vy, tak i vaši zákazníci. 

 

Výhody zaklápěcí dortové krabice 280/280/100 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na jiné obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.