Neohodnoceno

Dortová krabice zaklápěcí 320/320/100

Největší z našich zaklápěcích krabic využijete k balení pořádných dortů, pěkné nálože zákusků, cukroví nebo třeba donutů. Fantazii se meze nekladou a můžete do ní zabalit třeba i chlebíčky, sendviče a jiné lahůdky. Pyšní se odolností vůči mastnotě a neuvěřitelnou pevností. Ani pod tíhou poctivého Cheesecaku se neprotrhne. 

Skladem
Kód: DZ004-10
14,53 Kč 17,58 Kč včetně DPH 363,25 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 320mm
Šířka: 320mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Tato dortová krabice je vyrobena z litého papíru, díky kterému získala svou pevnost. Složení vám nezabere více jak pár sekund a její tvar vám umožní poskládat i několik krabic na sebe během převozu. Zhotovena je v čistém a jednoduchém stylu, který si oblíbíte vy i vaši zákazníci. Je to zkrátka ideální obal do každé cukrárny, pekárny ale i restaurace, kde také najde své využití. Výhody zaklápěcí dortové krabice 320/320/100 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na jiné obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.