Neohodnoceno

Kelímek bambo 100ml

Velmi kvalitní papírový kelímek ve stylovém provedení, vhodný k přípravě espressa, espressa macchiata a jiných malých nápojů si okamžitě oblíbí každý kávomil. Kelímek je vyrobený z přírodního papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný

 
Skladem
Kód: 407
0,59 Kč 0,71 Kč včetně DPH 59 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové kelímky
Hmotnost: 0.003 kg
Výška: 66mm
Průměr: 60mm
Objem: 100ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 3000ks
Kelímek bambo 100ml main
Akce Výprodej

Milujete kávu pít i připravovat a zároveň se zajímáte o životní prostředí? V tom případě je tento papírový kelímek z béžového papíru stvořen přímo pro vás. Jeho objem je 100 ml a hodí se především k přípravě espressa, espressa macchiata a dalších malých nápojů, přičemž pro své rozměry skvěle padne do ruky. Nadchne vás především svým moderním přírodním vzhledem, díky němuž v něm bude vaše káva vypadat naprosto neodolatelně. Výhody přírodního papírového kelímku 100 ml?

✅Moderní a přírodní bambo vzhled

✅Ekologický materiál

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Skvěle padne do ruky

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.