1 hodnocení

Kelímek na polévku 450ml

Češi jsou již od pradávna milovníci polévek. Zabalte jim proto vaše báječné pokrmy do tohoto papírového kelímku na polévku, který je mimo svůj stylový vzhled také šetrný k přírodě.

Skladem
Kód: KP001-10
3,19 Kč 3,86 Kč včetně DPH 319 Kč / 100 ks
Kategorie: Kelímky na polévku a zmrzlinu
Hmotnost: 0.013 kg
Výška: 103mm
Průměr: 99mm
Objem: 450ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 500ks

S teplou polévkou v chladných měsících neuděláte krok vedle a stejně tak v těch teplejších určitě neurazíte ani osvěžující zmrzlinou. Pro oba tyto případy zajisté uvítáte tento přírodní kelímek na polévku, jehož objem je 450 ml. Ke kelímku poskytujeme i znovu uzavíratelné víčko s dvěma otvory pro lepší průchod páry z horkých pokrmů, které naleznete v našem sortimentu. Výhodou tohoto kelímku je jeho vyšší rozměr, díky čemuž se lépe přenáší ve větším množství. Mimo svůj moderní vzhled, je kelímek také šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyroben 100% z bio surovin a je zcela recyklovatelný.

 

Výhody kelímku na polévku 450 ml?

✅ 100% bio

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Vhodný pro teplé i studené pokrmy

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše kelímky na polévku jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

Ke kelímku poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, které naleznete zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na polévku.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Proto je potřeba tyto recyklovatelné kelímky před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.