1 hodnocení

Papírová krabička na jídlo 700 ml

Naše papírová krabička je ideální volbou pro ekologické balení jídla. Je vyrobená z pevného kraftového papíru, který se lépe rozkládá. Materiál je bez chuti či zápachu, takže do krabičky můžete uložit jídlo teplé i studené, aniž by dostalo nějakou pachuť.

Skladem
Kód: PB016-10
4,89 Kč 5,92 Kč včetně DPH 489 Kč / 100 ks
Kategorie: Boxy
Hmotnost: 0.023 kg
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Objem: 0,7 l
Typ: Ekologické
Délka: 110mm
Šířka: 90mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír + PE
Barva: Hnědá/Bílá
Objem: 700ml
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 200ks

Vyměňte plastové jednorázové obaly za ekologickou variantu. Naše krabičky na jídlo jsou vyrobené z kraftového papíru, takže jsou 100% rozložitelné.

Krabička je vhodná pro uložení teplého i studeného jídla, aniž by nějak ovlivnila jeho chuť.  Oceníte ji pro podávání téměř jakýchkoliv pokrmů. Díky jejímu opětovnému zavírání se dá snadno přenášet a navíc jídlo zůstane déle teplé.

Přírodní minimalistický vzhled můžete také velmi snadno ozvláštnit vaším logem či nápisem.

 

Výhody papírové krabičky na jídlo:

✅ Uzavíratelná

✅ Ekologický materiál

✅ Univerzální použití

✅ Minimalistický vzhled

✅ Bez chuti či zápachu

✅ Vhodná pro teplá i studená jídla

 

Tato krabička má objem 700 ml, můžete si ale vybrat z naší široké nabídky velikostí či prozkoumat další ekologické balení.

→ Hodit se vám budou určitě také větší krabičky nebo papírové menuboxy. Pro lepší manipulaci během přenášení doporučujeme například papírovou krabičku s praktických uchem.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: