Neohodnoceno

Papírová miska oválná 10x17x3

Oválná papírová miska z bílého papíru, která krásně dozdobí vaše hranolky či jiné pokrmy. Kromě svého jednoduchého stylového vzhledu vás zajisté potěší i ekologický materiál, z nějž je miska vyrobena.

Skladem
Kód: PM013-10
0,78 Kč 0,94 Kč včetně DPH 195 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové misky a vaničky
Hmotnost: 0.004 kg
Délka: 170mm
Šířka: 100mm
Výška: 30mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 1000ks

Představujeme vám tuto oválnou misku, která je jako stvořená k podávání výtečných hranolek či jakémukoliv dalšímu pokrmu, kterému bude vyhovovat její praktický rozměr. Miska je vyrobená z přírodního bílého papíru, a proto se může pochlubit nejen svým moderním minimalistickým vzhledem, ale určitě vás také zaujme její ekologický materiál. Narozdíl od misek z plastu totiž nezatěžuje přírodu těžko rozložitelným obalem a jejím používáním pomáháte šetřit životní prostředí. 
Výhody oválné misky s rozměry 10×17×3?

✅ Moderní přírodní design

Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše misky jsou vyrobeny z papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.


Pokud si přejete podávat kromě hranolek také další street food pokrmy, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových misek, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.