Neohodnoceno

Papírový tácek hnědý 15x24 cm

Papírový tácek vyrobený z kraftového papíru, který je určen k servírování jakýchkoliv vašich gastronomických pokladů. Kromě všestranného využití se může pochlubit také svým 100% recyklovatelným materiálem, který nezatěžuje životní prostředí.

 
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: PT005-10
1,25 Kč 1,51 Kč včetně DPH 125 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.011 kg
Délka: 240mm
Šířka: 150mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks
Položka byla vyprodána…

Klasické papírové tácky se zaslouženě probojovaly na přední příčky oblíbenosti všech bister, food trucků, stánků, kaváren i restaurací. Aby taky ne! Lze na nich totiž servírovat nespočetné množství pokrmů včetně teplých a studených jídel, od salátů a hranolek přes různé podoby masa až po zákusky. Tácek je vyroben z přírodního kraftového papíru, a tak si s ním vaše jídla zachovají stéle lákavý vzhled. Tento materiál je také 100% recyklovatelný a jeho používáním tak přispíváte k ochraně životního prostředíVýhody papírového tácku 15×24 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše tácky jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na porce různých velikostí, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový tácek s rozměrem 13×20 cm nebo papírový tácek s rozměrem 17×24 cm.

 

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.