Neohodnoceno

Papírový tácek hnědý 17x24 cm

Praktický tácek z kraftového papíru, který ve vaší kuchyni nalezne všestranné využití. Kromě stylového vzhledu si vás získá také svým zcela recyklovatelným materiálem, jehož používáním nezatěžujete planetu

Skladem
Kód: PT006-10
1,16 Kč 1,40 Kč včetně DPH 116 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.01 kg
Délka: 240mm
Šířka: 170mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Klasické papírové tácky jsou odjakživa známé pro své multifunkční využití a není se čemu divit! Podávat na nich totiž můžete nejrůznější pokrmy a to včetně teplých a studených jídel, od salátů přes oblíbené klobásky až po zákusky. Tento tácek je vyroben z přírodního kraftového papíru, a tak si s ním vaše jídla zachovají stéle lákavý vzhled. Tento materiál je také 100% recyklovatelný a jeho používáním tak přispíváte k ochraně životního prostředí
Výhody papírového tácku 17×24 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše tácky jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na menší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový tácek s rozměrem 15×24 cm nebo papírový tácek s rozměrem 13×20 cm.

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.