Neohodnoceno

PLA Víčko na kelímek 80mm bílé

Správný kelímek na kávu se zkrátka neobejde bez kvalitního víčka, které udrží obsah kelímku pěkně uvnitř, déle teplý či studený a zároveň zabrání rozlití či znečištění nápoje. Víčko je vhodné jak pro plastové, tak i pro papírové kelímky, které odpovídají danému průměru.

Skladem
Kód: VK013-40
0,99 Kč 1,20 Kč včetně DPH 99 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.003 kg
Průměr: 80mm
Materiál: PLA
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Víčko z PLA se pyšní všemi výhodami toho běžného plastového, jako je pevnost, pružnost a odolnost. Základní surovinou pro jeho výrobu je rostlinná biomasa např. kukuřice, brambory nebo cukrová třtina a další. Díky tomu je možné ho 100% ekologicky degradovat (přeměnit na kvalitní humus nebo biomasu). Používáním těchto víček nebudete zatěžovat přírodní prostředí a zlepšíte tak image vaší firmy.  

Výhody víčka na kelímek 80 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílý vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí

Víčko na kelímek je vyrobeno z takzvaného bioplastu, pro který se používá mezinárodní označení PLA. Po opláchnutí je zcela recyklovatelný a tím také šetrný k životnímu prostředí. Je také naprosto bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde.  

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.