Neohodnoceno

PLA Víčko na kelímek 80mm černé

Dopřejte svým zákazníkům dokonalý zážitek z pití kávy. S naším ekologickým víčkem jistě nešlápnete vedle. Je bez zápachu a chuťově neutrální, takže nijak neovlivní chuť podávaného nápoje. Vhodné je pro plastové i papírové kelímky, které odpovídají průměru 80 mm.

Skladem
Kód: VK011-40
0,95 Kč 1,15 Kč včetně DPH 95 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.003 kg
Průměr: 80mm
Materiál: PLA
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Víčko je vyrobeno z takzvaného bioplastu, který se označuje zkratkou PLA. Pyšní se všemi výhodami běžného plastu jako je pevnost, pružnost a odolnost, ale zároveň je naprosto ekologické a nezávadné. Základní surovinou pro jeho výrobu je rostlinná biomasa např. kukuřice, brambory nebo cukrová třtina a další. Díky tomu je možné ho 100% ekologicky degradovat, tedy přeměnit na kvalitní humus nebo biomasu.

Výhody víčka na kelímek 80 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílý vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí 

Víčko je po opláchnutí zcela recyklovatelné a tím pádem také šetrné k životnímu prostředí. Je naprosto bez zápachu a chuťově neutrální

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde.  

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.