Neohodnoceno

PLA Víčko na kelímek 90mm bílé

Hledáte ekologickou variantu víčka na kelímek, ale potřebujete, aby měl vlastnosti jako plast? Tak to jste tady správně! Naše víčko na kelímek z takzvaného bio PLA plastu je naprosto ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: VK014-40
1,11 Kč 1,34 Kč včetně DPH 111 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.004 kg
Průměr: 90mm
Materiál: PLA
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Víčko se pyšní všemi výhodami běžných plastových víček jako jsou pružnost, pevnost, odolnost a pěkný vzhled. Nápoj uvnitř kelímku díky němu vydrží déle teplý či studený a ochrání ho proti vnějším nečistotám. Víčko je vhodné jak pro plastové tak i pro papírové kelímky, které odpovídají jeho rozměru.  

Výhody víčka na kelímek 90 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílý vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí 

Víčko je vyrobeno z takzvaného bioplastu, pro který se používá mezinárodní označení PLA. Po opláchnutí je zcela recyklovatelný a tím také šetrný k životnímu prostředí. Je bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde. 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.