Neohodnoceno

PLA Víčko na kelímek 90mm černé

Černé víčko z PLA bioplastu je hitem mezi víčky. A to zejména kvůli svým výborným vlastnostem. Je naprosto ekologické a šetrné k životnímu prostředí, pevné jako skála, ale dostatečně pružné a zároveň odolné. 

Skladem
Kód: VK012-40
1,04 Kč 1,26 Kč včetně DPH 104 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.004 kg
Průměr: 90mm
Materiál: PLA
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Díky víčku udržíte podávaný nápoj déle teplý nebo naopak studený, nemůže dojít k jeho znečištění a ani vylití. Má jednoduchý moderní černý design a hodí se jak na plastové tak i na papírové kelímky, které odpovídají jeho rozměru.

Výhody víčka na kelímek 80 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílý vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí 

Víčko na kelímek je vyrobeno z takzvaného bioplastu, pro který se používá mezinárodní označení PLA. Po opláchnutí je zcela recyklovatelný a tím také šetrný k životnímu prostředí. Je také bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu nebo čaj vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde. 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.