1 hodnocení

Víčko pro kelímek na polévku 450ml

K papírovým kelímkům na polévku patří také správné kvalitní víčko, které pomůže udržet obsah kelímku déle teplý či studený a stejně tak zabrání jeho rozlití a vstupu nečistot dovnitř. Toto víčko je vyrobeno z přírodního kraftového papíru a je tak ohleduplné k životnímu prostředí.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: KP002-10
3,09 Kč 3,74 Kč včetně DPH 309 Kč / 100 ks
Kategorie: Kelímky na polévku a zmrzlinu
Hmotnost: 0.009 kg
Průměr: 99mm
Materiál: Papír
Počet balení: 100ks
Počet v kartonu: 500ks
Položka byla vyprodána…

Chcete, aby si zákazníci mohli vychutnat vaši polévku, a zároveň ji přenášet bez obav z jejího rozlití? V tom případě je toto víčko pro kelímek na polévku o objemu 450 ml stvořeno přímo pro vás. Víčko je dobře těsnící a je opatřeno dvěma malými otvory pro lepší průchod páry z horkých pokrmů, kvůli čemuž nedoporučujeme kelímek převracet úplně. Víčko pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň také zabraňuje vstupu nečistot do pokrmu. Toto víčko je vyrobeno z přírodního kraftového papíru a díky tomu je šetrné k přírodě. Pyšnit se může také svým moderním přírodním vzhledem, který si vaši zákazníci zajisté zamilují.

 

Výhody víčka pro kelímek na polévku 450 ml?

✅ Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot dovnitř

✅ Praktické otvory pro průchod páry z horkých pokrmů

✅ Ekologický materiál

✅ Elegantní přírodní vzhled

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na kelímek je vyrobeno z kvalitního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K tomuto víčku bezesporu patří také příslušný kelímek na polévku, který naleznete zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na víčka jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.