Neohodnoceno

Box na Popcorn 3l

Papírový box na popcorn, který je určen nejen na popcorn! Díky jeho praktickému tvaru skvěle slouží také k servírování kuřecích stripsů, cibulových kroužků či jakéhokoliv jídla, jemuž bude vyhovovat jeho rozměr.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: PB018-10
5,49 Kč 6,64 Kč včetně DPH 274,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.034 kg
Délka: 100mm
Šířka: 140mm
Výška: 200mm
Materiál: Papír
Barva: Hnědá/Bílá
Objem: 3l
Počet balení: 50ks
Položka byla vyprodána…

Kdo z nás by snad neměl rád vůni a chuť máslového popcornu či čerstvých kuřecích stripsů? Nejen k jejich servírování slouží tento multifunkční papírový box na popcorn, který pro jeho praktický tvar můžete využít při balení nespočtu dalších pokrmů. Složení tohto papírového boxu na popcorn je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Další z jeho výhod je moderní přírodní vzhled, který si vaši zákazníci zajisté velmi oblíbí.

 

Výhody papírového boxu na popcorn?

✅ Multifunkční tvar

✅ Ekologický materiál

✅ Snadno a rychle složitelný

✅ Chrání životní prostředí

✅ Přírodní vzhled 

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

V případě, že chcete vaše jídlo zabalit do krabičky s uzavíratelným víkem, doporučujeme se podívat na náš papírový menu box.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.