O NÁS

Eshop Pack&Care je tu s vámi od roku 2020, kdy se jeho zakladatel Michal rozhodl vytvořit místo, kde najdete vše pro servírování a balení vašich pokrmů a nápojů. Protože se snažíme jít cestou, která co nejvíce šetří životní prostředí, najdete u nás širokou nabídku ekologických obalů i nádobí, které jsou alternativním řešením k jednorázovým plastovým obalům.

Zároveň je pro nás důležité, abyste našli vše, co potřebujete, pohodlně na jednom místě, a tak u nás nakoupíte také recyklovatelné obaly, úklidové a hygienické pomůcky nebo kancelářské potřeby.

Ať už vlastníte kavárnu, restauraci, bistro, bar či jakýkoliv jiný podnik v oblasti gastronomie, z široké škály produktů na našem webu si vyberete přesně ty, které vám budou vyhovovat nejvíce. Všechny obaly vám navíc rádi uděláme na míru s vlastním potiskem.

Naší vizí je poskytnout podnikům v oblasti gastronomie vše potřebné na jednom místě. Proto u nás najdete gastro obaly, jednorázové nádobí, obalový materiál, ale i čisticí a hygienické potřeby.

Věříme, že i jednorázové produkty lze dělat ekologicky, a proto u nás najdete velký výběr recyklovatelných či kompostovatelných produktů z přírodních materiálů. Zpřístupnění a běžné používání ekologických obalů v gastro podnicích může zamezit dalšímu zatěžování životního prostředí.