O NÁS

Jsme česká firma podporující podniky v oblasti gastronomie, které chtějí chránit životní prostředí pro současné i budoucí generace. Věříme, že i jednorázové obaly mohou být šetrné k přírodě, a proto nabízíme ekologické alternativy obalů, v nichž bude vaše jídlo chutnat i vypadat skvěle.

 

Zpřístupněním ekologických a znovu použitelných obalů pomáháme gastro podnikům společně udělat velký krok v boji proti odpadové krizi a ulehčit tak naší planetě.

                                                      

Vize:

Naší vizí je poskytnout ekologické a šetrné obaly všem podnikům v oblasti gastronomie a pomoci jim tak ulehčit planetě odolávat době plastové. Stejně tak se snažíme inspirovat a povzbudit společnost ke změně postojů k jednorázovým obalům a ekologii, čímž chceme zabránit odpadové krizi a zlepšit podmínky pro život současné i budoucí generaci.

O zakladatelích:

Jsme dva kamarádi Michal a Libor, kteří milují hory, sport a především dobré jídlo a přírodu. Právě proto nám není lhostejné nadměrné užívání plastových obalů devastujících naši planetu, a tak jsme se rozhodli něco změnit. Společně jsme začali přemýšlet, jak restauracím, bistrům, kavárnám a dalším podnikům zpřístupnit ekologické alternativy obalů a tím s námi minimalizovat dopady na přírodní prostředí. Když jsme na to v roce 2020 přišli, založili jsme společnost Pack&Care.