Neohodnoceno

Papírová taška 280 x 160 x 350

Kvalitní papírová taška, vyrobená pouze z přírodních a plně recyklovatelných surovin, je ideální ekologickou náhradou klasických igelitových tašek. Tato taška je vyrobená z hnědého kraftového papíru, díky čemuž je velmi pevná a vypadá stylově.

Skladem
Kód: TP005-10
3,87 Kč 4,68 Kč včetně DPH 967,50 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové tašky
Hmotnost: 0.035 kg
Šířka: 280mm
Hloubka: 160mm
Výška: 350mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 250ks

Přejete si balit bez zbytečného plastu, šetřit životní prostředí a zároveň podpořit image svého podniku? V tom případě jsou naše papírové tašky přesně pro vás! Tato kvalitní papírová taška s plochým uchem je vyrobená 100% z přírodních surovin, díky čemuž je plně recyklovatelná i kompostovatelná. Taška je opatřená praktickým plochým uchem, a proto neřeže do rukou ani při těžším obsahu. Díky přírodnímu kraftovému papíru vás taška okouzlí především svým moderním a stylovým vzhledem, který si vaši zákazníci okamžitě zamilují.

 

Výhody papírové tašky 280 x 160 x 350?

✅ Vyrobená 100% z přírodních surovin

✅ Neřeže do rukou ani při těžším obsahu

✅ Pevný kvalitní materiál

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Šetří životní prostředí

 

Přejete si mít při balení potravin možnosti igelitových sáčků a tašek a přesto být šetrnější k přírodě? V tom případě se v naší nabídce nezapomeňte podívat na kompostovatelnou tašku Enjoy & be eco.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.