Neohodnoceno

Papírový talíř hnědý 15cm

Praktický talíř vyrobený z přírodního kraftového papíru vhodný pro podávání široké škály teplých a studených pokrmů. Zajisté vás okouzlí svým stylovým elegantním provedením a jeho šetrností k přírodě.

Skladem
Kód: PT001-10
0,74 Kč 0,90 Kč včetně DPH 74 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.048 kg
Průměr: 230mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 900ks

Talíř je bezpochyby jedním ze základních prvků každé kuchyně, a tak vám tento praktický talíř vyrobený z přírodního kraftového papíru zajisté nesmí chybět. Jeho průměr je 15 cm, a tak jej využijete na nejrůznější teplé i studené pokrmy, kterým bude tento rozměr vyhovovat. Díky ekologickému materiálu je tento talíř snadno a rychle rozložitelný v přírodě, a tak narozdíl od plastových obalů nezatěžuje životní prostředí. V neposlední řadě si určitě zamilujete také jeho elegantní stylový vzhled, díky kterému bude vaše jídlo vypadat jako na zlatém podnose. 

 

Výhody papírového talíře 15 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše talíře jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový talíř s průměrem 18 cm nebo papírový talíř s průměrem 23 cm.

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.