Neohodnoceno

Papírový talíř hnědý 24cm

Praktický papírový talíř ve stylovém přírodním provedení, který je vhodný k servírování teplých a studených pokrmů. Zajisté uvítáte také jeho ekologický materiál, díky němuž je šetrný k přírodě.

Skladem
Kód: PT003-10
1,38 Kč 1,67 Kč včetně DPH 138 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.012 kg
Průměr: 230mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1200ks

Jídlo jako na zlatém podnose? Není problém! S tímto talířem z kraftového papíru se budete cítit úplně jako královští kuchaři. Kromě toho, že je tento materiál velmi elegantní a stylový, může se pyšnit také svým snadným a rychlým rozkladem v přírodě. Průměr tohoto papírového talíře je 23 cm, a tak na něm můžete podávat nejrůznější typy pokrmů včetně teplých a studených jídel, do nichž se vaši zákazníci zajisté dočista zamilují. 
Výhody papírového talíře 23 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše talíře jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový talíř s průměrem 15 cm nebo papírový talíř s průměrem 18 cm.

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.