1 hodnocení

EKO ubrousek 33x33 1-vrstvý 1/8 hnědý

Papírové ubrousky jsou nedílnou součástí každého gastro provozu. Naše EKO varianta klasických ubrousků je šetrná k životnímu prostředí, protože se rychleji rozkládá. Podlouhlé ubrousky v přírodní hnědé barvě působí elegantně a hodí se do každé kavárny, bistra i dalších podniků.

Skladem
Kód: PU026-10
0,39 Kč 0,47 Kč včetně DPH 195 Kč / 500 ks
Kategorie: Ubrousky
Barva: Hnědá
Materiál: Papír, Celulóza
Rozměr: 33x33
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 16,5cm
Šířka: 8cm
Počet v balení: 500ks
Počet v kartonu: 4000ks

Kvalitní ubrousky jsou potřeba v každé restauraci, bistru i kavárně. Naše EKO ubrousky jsou vyrobené z celulózy a jsou po vyhození 100% rozložitelné, a tak šetří životní prostředí.

Tento obdélníkový ubrousek je jednovrstvý, ale přes to pevný a dobře savý. Zároveň je jemný a bezpečný pro přímý styk s potravinami, takže jej můžete použít i pro balení různých pokrmů.

→ Pokud potřebujete ještě odolnější ubrousek, máme pro vás také dvouvrstvé EKO ubrouskynebo různá barevná provedení ubrousků.

 

Výhody EKO ubrousku:

✅ 100% rozložitelný

✅ Bez chuti a zápachu

✅ Přírodní design

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

V naší nabídce najdete široké množství dalších ekologických obalů, pro servírování by se vám například mohly hodit naše jednorázové talíře a tácky či příbory.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: