Neohodnoceno

Papírová kapsa na burger 175x170

Jak název napovídá, tato kapsa se perfektně hodí k podávání hamburgerů. Je nepromastitelná a velmi praktická. Stane se tak ideálním parťákem k podávání jakéhokoliv streetového jídla, kterému bude vyhovovat její tvar a rozměr. Díky přírodnímu vzhledu v ní každé jídlo vypadá naprosto neodolatelně a navíc jejím používáním nebudete zatěžovat naši planetu.

Skladem
Kód: PA002-10
0,54 Kč 0,65 Kč včetně DPH 54 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.003 kg
Výška: 175mm
Šířka: 170mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks

Kapsu o velikosti 175x150 mm využijete nejen k servírování hamburgerů. Výborně se hodí na nejrůznější sendviče, kebab nebo i donuty. Papír je velmi odolný a nepropustí žádnou omáčku ani mastnotu. Jídlo se v ní drží pohodlně a při konzumaci nehrozí, že se ušpiníte. Najíte se z ní zkrátka bez poskvrny na vašem oblečení. Oblíbíte si ji jak vy, tak i vaši zákazníci. 

 

Výhody kapsy na burger 175x170 mm?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Kapsy jsou vyrobeny z papíru, který je potažený speciální nepromastitelnou fólií. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky. Při větším odběru těchto obalů je možné na kapsy natisknout jakékoliv logo či obrázek dle vašeho přání.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologičtější varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.