1 hodnocení

Nitrilové rukavice modré velikost M

Jednorázové nitrilové rukavice se vám budou hodit téměř kdekoliv, kde potřebujete dodržet hygienické podmínky práce. Skvěle se přizpůsobí vaší ruce, a tak je za chvíli na rukách ani neucítíte. Zároveň jsou dostatečně pevné, tudíž se vám jen tak neprotrhnou.

Skladem
Kód: NR006-80
0,98 Kč 1,19 Kč včetně DPH 98 Kč / 100 ks
Kategorie: Čisticí a hygienické pomůcky
Barva: Modrá
Materiál: Nitril
Typ: Ochranné
Velikost: M
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Tyto nitrilové rukavice můžeme zařadit mezi nejuniverzálnější produkty, jelikož díky svému materiálu nabízí vyšší pevnostpružnost a odolnost proti roztržení. Skvěle se přizpůsobí vaší ruce a umožní tak jednoduchou manipulaci s nástroji při přípravě jídel, ale i v rámci úklidu.

Rukavice jsou vyrobené z nitrilu a uvnitř jsou nepudrované, takže jsou vhodné i pro alergiky. Nitril je navíc odolný i vůči chemikáliím, které se používají při úklidu.

Velikost M je velmi univerzální a padne téměř na každou ruku, přes to by se vám mohli hodit i další velikosti.

→ V naší nabídce naleznete také tyto jednorázové rukavice ve velikosti S, L, a XL nebo elegantní černé jednorázové rukavice.

 

Výhody jednorázových nitrilových rukavic:

✅ Vysoká odolnost proti roztržení

✅ Dobře se přizpůsobí ruce

✅ Zajistí maximální hygienu při práci

✅ Nepudrované

 

Přestože nitrilové rukavice nepatří k nejekologičtějším pomocníkům do kuchyně, záleží nám především na správném dodržování hygieny a vaší bezpečnosti. A proto dále pracujeme na řešení, které bude chránit vás i planetu.

 

♻️Ekologická stopa:

Ačkoli naše nitrilové rukavice nejsou vyrobeny 100%  z ekologických surovin, díky jejich kvalitnímu materiálu jsou velmi pevné a odolné, a proto jejich spotřeba při používání není tak vysoká jako u běžných rukavic. Aspoň takto ušetříte přírodu od nadbytečných plastů. Přesto však nesmíme zapomínat, že tyto rukavice do tříděného odpadu nepatří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: