1 hodnocení

Nitrilové rukavice modré velikost XL

Naše jednorázové nitrilové rukavice se vám budou hodit téměř všude, ať už v restauraci, na festivalech nebo doma. Skvěle se přizpůsobí vaší ruce, a zároveň jsou dostatečně pevné, takže se vám jen tak neprotrhnou. Jsou vhodné pro manipulaci s potravinami, ale ochrání vaše ruce i před různými čistícími prostředky při úklidu.

Skladem
Kód: NR008-80
0,84 Kč 1,02 Kč včetně DPH 84 Kč / 100 ks
Kategorie: Čisticí a hygienické pomůcky
Barva: Modrá
Materiál: Nitril
Typ: Ochranné
Velikost: XL
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Jednorázové nitrilové rukavice vám díky svému materiálu nabízí vyšší pevnostpružnost a odolnost proti roztržení. Oceníte je všude, kde je potřeba dodržovat vysokou hygienu při práci. To znamená, že jsou ideální nejen pro úklid, ale i do kuchyně.

Jsou zevnitř nepudrované, takže nevyvolávají žádnou alergickou reakci a navíc se skvěle přizpůsobí vaší ruce. Díky jejich lehkosti za chvíli zapomenete, že je máte na ruce.

 

Naše největší rukavice jsou ve velikosti XL, ale mohou se vám hodit i naše další velikosti S, M, a L.

→ V nabídce máme také elegantní černé jednorázové rukavice.

 

Výhody jednorázových nitrilových rukavic:

✅ Vysoká odolnost proti roztržení

✅ Dobře se přizpůsobí ruce

✅ Nepudrované

 

 

♻️Ekologická stopa:

Ačkoli naše nitrilové rukavice nejsou vyrobeny 100%  z ekologických surovin, díky jejich kvalitnímu materiálu jsou velmi pevné a odolné, a proto jejich spotřeba při používání není tak vysoká jako u běžných rukavic. Aspoň takto ušetříte přírodu od nadbytečných plastů. Přesto však nesmíme zapomínat, že tyto rukavice do tříděného odpadu nepatří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: