Neohodnoceno

Papírová krabička na hranolky velká

Papírová krabička na hranolky se může pyšnit řadou hned několika výhod! Pro její rozměry je schopna pojmout velkou porci hranolek, které díky jejímu tvaru s rovným dnem narozdíl od papírových kornoutů nemusíte stále držet v ruce. Další z jejich mnoha benefitů je oddělený košíček na dip. V neposlední řadě nesmíme opomenout také na její velmi rychlé a snadné složení.

Skladem
Kód: OH001-10
3,82 Kč 4,62 Kč včetně DPH 382 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.012 kg
Délka: 60mm
Šířka: 60mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks

Skvělým přítelem hranolek se bezpochyby stane tato velká papírová krabička na hranolky, která se kromě praktického odděleného košíčku na dip může pochlubit také svým plochým dnem, díky němuž ji lze položit na stůl či jakoukoliv rovnou plochu. Vaši zákazníci si tak budou moci vaše hranolky vychutnat v klidu a pohodlí, aniž by krabičku museli neustále držet v ruce, jako tomu bývá s papírovými kornouty. Další předností této krabičky je její moderní přírodní vzhled, v němž budou vaše hranolky vypadat naprosto neodolatelně. Její skládání je navíc velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel.

 

Výhody papírové krabičky na hranolky?

✅ Oddělený košíček na dip

✅ Ekologický materiál

✅ Lze položit na stůl

✅ Snadno a rychle složitelná

✅ Přírodní vzhled

 

 

Krabička je vyrobena z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Její složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

Přejete-li si servírovat menší porce hranolek, doporučujeme naši malou papírovou krabičku na hranolky

V případě, že byste rádi zákazníkům rádi dopřáli snadné a pohodlné nošení hranolek v ruce, máme pro vás v nabídce také papírový kornout na hranolky.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.