Neohodnoceno

Papírová krabička na hranolky malá

Papírová krabička na hranolky má jednu obrovskou výhodu! Díky jejímu tvaru s rovným dnem ji narozdíl od papírových kornoutů nemusíte stále držet v ruce. Další z jejich mnoha benefitů je oddělený košíček na dip. V neposlední řadě nesmíme opomenout také na její velmi rychlé a snadné skládání.

Skladem
Kód: OH002-10
3,51 Kč 4,25 Kč včetně DPH 351 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.011 kg
Délka: 70mm
Šířka: 60mm
Výška: 60mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks

Nejlepším přítelem hranolek se bezpochyby stane tato malá papírová krabička na hranolky, jež se kromě praktického odděleného košíčku na dip může pyšnit také svým plochým dnem, díky kterému ji lze položit na stůl či jakoukoliv rovnou plochu. Vaši zákazníci si tak budou moci vaše hranolky vychutnat v klidu a pohodlí, aniž by krabičku museli neustále držet v ruce, jako tomu bývá s papírovými kornouty. Další předností této krabičky je její moderní přírodní vzhled, v němž budou vaše hranolky vypadat naprosto neodolatelně. Její skládání je navíc velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel.

 

Výhody papírové krabičky na hranolky?

✅ Oddělený košíček na dip

✅ Ekologický materiál

✅ Lze položit na stůl

✅ Snadno a rychle složitelná

✅ Přírodní vzhled

 

Krabička je vyrobena z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Její složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

Přejete-li si svým zákazníkům servírovat větší porce, doporučujeme naši velkou papírovou krabičku na hranolky

V případě, že byste rádi zákazníkům rádi dopřáli snadné a pohodlné nošení hranolek v ruce, máme pro vás v nabídce také papírový kornout na hranolky.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.