Papírová přepravní krabice na potraviny 400x300x80
| Kategorie: | Papírové krabice |
|---|---|
| Barva: | Bílá, Hnědá |
| Materiál: | Papír, Vlnitá lepenka |
| Rozměr: | 40x30 |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Ekologické |
| Účel: | Na potraviny, Na koláče, Na zeleninu |
| Velikost: | Velké |
| Délka: | 400mm |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 80mm |
| Počet v balení: | 50ks |
| Položka byla vyprodána… | |
