Neohodnoceno

Papírový tácek hnědý 13x20 cm

Papírový tácek vyrobený z kraftového papíru, na němž můžete podávat jakýkoli gastronomický skvost. Vedle jeho všestranného využití vás okouzlí také svou ohleduplností k přírodě.

 

Skladem
Kód: PT004-10
0,89 Kč 1,08 Kč včetně DPH 89 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.058 kg
Délka: 130mm
Šířka: 200mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1500ks

Klasické papírové tácky se za celou historii své existence dokázali vyšplhat mezi nejpoužívanější jednorázové nádobí. A jinak tomu nebude ani s tímto hnědým papírovým táckem, který ve vaší kuchyni nalezne opravdu široké spektrum využití. Podávat na něm lze teplé i studené pokrmy, a to ať už se jedná o hranolky, grilované uzeniny či zákusky a cukrovinky. Tácek je vyroben z přírodního kraftového papíru, a tak si s ním vaše jídla zachovají stéle lákavý vzhled. Tento materiál je také 100% recyklovatelný a jeho používáním tak přispíváte k ochraně životního prostředíVýhody papírového tácku 13×20 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše tácky jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový tácek s rozměrem 15×24 cm nebo papírový tácek s rozměrem 17×24 cm.

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.