2 hodnocení

Papírový sáček na pečivo bílý 270x150x90

Náš bílý papírový sáček je ideální ekologickou variantou pro balení pečiva, zákusků, ale i menších dárků. Jeho jednoduchý vzhled navíc můžete rychle ozvláštnit svým vlastním logem.

Papírové sáčky jsou pevné, funkční a především tolik nezatěžují životní prostředí. Díky univerzální velikosti tohoto sáčku pro něj určitě najdete široké uplatnění.

Skladem
Kód: PS012-10
0,60 Kč 0,73 Kč včetně DPH 600 Kč / 1000 ks
Kategorie: Obaly
Hmotnost: 0.005 kg
Barva: Bílá
Materiál: Papír
Rozměr: 27x15
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Účel: Na pečivo
Velikost: Malé
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 270mm
Šířka: 150mm
Hloubka: 90mm
Materiál: Papír+PE
Počet v balení: 1000ks
Počet v kartonu: 1000ks

Papírové sáčky jsou stylovou možností, jak bezpečně zabalit produkty či jídlo, ale především šetří přírodu a rozkládají se podstatně kratší dobu než plastové obaly.

Naše sáčky jsou vyrobeny z papíru a recyklovatelného materiálu PE a díky jejich pevnému materiálu je lze také opakovaně použít. Právě recyklovatelný plast zajistí, že vám obsah sáčku neproteče a nic nezamastí

Tento bílý sáček má univerzální velikost, a tak se vám bude hodit pro balení nejrůznějších věcí. Jeho jednoduchý vzhled navíc můžete rychle ozvláštnit svým vlastním logem.

 

Výhody bílého papírového sáčku:

✅ Ekologický materiál

✅ Minimalistický vzhled, který můžete hravě přizpůsobit své značce

✅ Pevný a funkční materiál

✅ Bez zápachu či chuti

✅ Široké množství využití


Rozměr tohoto sáčku je 27x15x9 cm, takže je vhodný pro nejrůznější pochutiny, šperky, knihy a jiné drobnosti. Jedná se o univerzální velikost, kterou využijete téměř na cokoliv. Můžete si ale vybrat bílý papírový sáček různých velikostech dle vaší potřeby.

→ Další variantou je také hnědý papírový sáček.

 

Podívejte se i na naše další ekologické obaly na potraviny:

♻️ Papírové krabičky a boxy

♻️ Papírové tašky

 

♻️ Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé sáčky od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: