Neohodnoceno

Nepromastitelný papír hnědý 300x400

Vypadá naprosto perfektně a navíc je i praktický! Papír je nepromastitelný, jednoduše se ohýbá, je tenký ale přitom dostatečně pevný, takže se vám při balení neprotrhne. Díky přírodnímu vzhledu navíc posbíráte pár plusových bodů u svých zákazníků.

Skladem
Kód: BP001-10
0,74 Kč 0,90 Kč včetně DPH 740 Kč / 1000 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.005 kg
Výška: 300mm
Šířka: 400mm
Materiál: Papír + PE
Gramáž: 35 + 10PE
Počet v balení: 1000ks
Počet v kartonu: 1000ks

Nepromastitelný papír je určen k přímému styku s potravinami. Využijete ho jak v cukrárně, v řeznictví, ve foodtrucku tak i v běžné restauraci. Zabalíte do něj nejrůznější zákusky, lahůdky, chlebíčky, sýry nebo uzeniny.

Výhody nepromastitelného papíru 300x400?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodný pro přímý styk s potravinami

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

Tento nepromastitelný papír je vyroben z přírodního papíru, který je potažený speciální ochrannou fólií. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je velmi oblíbený mezi majiteli řeznictví, lahůdkářství a cukráren i mezi zákazníky. Při větším odběru těchto obalů je možné na kapsy natisknout jakékoliv logo či obrázek dle vašeho přání.

K balení lahůdek a zákusků jistě využijete i nejrůznější tácky a papírové talíře. Neváhejte tedy zamířit i do nabídky papírových tácků a talířů. které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru, který je 100% recyklovatelný.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologičtější varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.