5 hodnocení

Nepromastitelný papír hnědý 300x400

Nepromastitelný papír se stane vaším skvělým pomocníkem v každém uzenářství, lahůdkářství, ale i v běžné restauraci či bistru.

Jednoduše se ohýbá, je tenký, ale zároveň dostatečně pevný, takže se vám při balení neprotrhne. Díky tomu, že je z části vyroben z recyklovatelného plastu, se nemusíte bát, že by vám obsah protekl.

Skladem
Kód: BP001-10
0,74 Kč 0,90 Kč včetně DPH 740 Kč / 1000 ks
Kategorie: Balicí papíry
Barva: Hnědá
Rozměr: 30x40
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Výška: 300mm
Šířka: 400mm
Materiál: Papír + PE
Gramáž: 35 + 10PE
Počet v balení: 1000ks

Nepromastitelný papír je určen k přímému styku s potravinami, stane se tedy vaším spolehlivým produktem pro balení vašich dobrot.

Využijete ho jak v cukrárně, v řeznictví, v lahůdkářství, tak i v běžné restauraci. Je vhodný pro balení obyčejných zákusků, ale i pro mastné uzeniny či ryby.

Balicí papír je vyroben z kombinace papíru a recyklovatelného plastu PE, právě plastová část vám zajistí, že vám obsah neproteče ven a nic nezamastí.

Má také jednoduchý a univerzální vzhled, na který je možné jednoduše dodat vaše logo.

Tento nepromastitelný papír má rozměr 300x400 cm, pokud potřebujete pro balení více prostoru, máme pro vás i jeho větší variantu.

 

Výhody nepromastitelného papíru:

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodný pro přímý styk s potravinami

✅ Bez zápachu a chuti

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

K balení lahůdek a zákusků jistě využijete i naše nejrůznější tácky a papírové talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

 

♻️Ekologická stopa:

Naše obaly sice patří mezi ekologičtější variantu balení, přes to nezapomínejte na to, že od jídla špinavé obaly do tříděného odpadů nepatří. Správným třízením pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: