2 hodnocení

PET láhev s oranžovým víčkem 300ml

PET lahve jsou praktickým pomocníkem v každém gastro podniku, ale i v domácnosti. Najdete pro ně mnohá využití od uchovávání šťáv a moštů, až po balení nápojů s sebou. Lahve jsou vyrobené z pevného, ale lehkého plastu, který je po vyhození recyklovatelný. Lahve lze díky širokému hrdlu použít na pivo, limonády, freshe, smoothies i mléčné výrobky. Tato láhev má objem 250 ml.

Skladem
Kód: PL002-30
6,50 Kč 7,87 Kč včetně DPH 1 137,50 Kč / 175 ks
Kategorie: PET lahve
Barva: Oranžová, Transparentní
Materiál: Plast
Objem: 300 ml
Typ: Ekologické, Recyklovatelné, Uzavíratelné
Účel: Na víno, Na kávu, Na pivo, Na čaj, Na limonády
Velikost: Malé
Vlastnost: S víkem, Průhledné
Výška láhve: 165mm
Šířka láhve: 55mm
Šířka víčka: 40mm
Šířka hrdla: 35mm
Počet v kartonu: 175ks

I plastové lahve mohou být ekologické, pokud je po vyhození správně zrecyklujete. Tyto PET lahve jsou vyrobené z pevného plastu, který je odolný a lze jej použít opakovaně. Po vyhození je lahev recyklovatelná.

Lahve jsou určené pro přímý styk s nápoji, aniž by nějak ovlivnily jejich chuť nebo vůni. Bez obav v nich můžete nápoje uchovat i delší dobu.

Díky uzavíratelnému víčku zůstane nápoj uvnitře déle čerstvý, a zároveň jej můžete bezpečně přenášet.

Láhev má objem 300 ml a široké hrdlo, které umožňuje pití i hutnějších nápojů, jako jsou smoothies, freshe nebo mléčné nápoje.

→ Hledáte větší lahve? Není problém! V naší nabídce najdete tyto ekologické lahve také v objemu 250 ml, 400 ml a 500 ml.

Všechny PET lahve u nás pořídíte bez potisku, ale i vyrobené na míru s vaším logem.

 

Výhody PET lahve o objemu 300 ml:

✅ Recyklovatelný materiál

✅ Lze potisknout vlastním logem

✅ Pevný a funkční materiál

✅ Bez zápachu či chuti

✅ Padnoucí uzavíratelné víčko

 

V Pack&Care naleznete vše na jednom místě, pro balení jídel a pokrmů s sebou navštivte také naše jednorázové misky a příbory. Pro servírování nápojů zase jistě oceníte ekologické kelímky.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba plastové lahve před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: