1 hodnocení

Stolní zásobník na ubrousky velký

Zajistěte, aby měli zákazníci ubrousky vždy po ruce. Zásobník na ubrousky je tím správným řešením pro každý gastroprovoz.

Nejen, že ho ocení zákazníci, ale i vy. Dávkuje totiž ubrousky po jednom, a tak se nestane, že by docházelo ke zbytečnému plýtvání.

Skladem
Kód: DZ007-30
449 Kč 543,29 Kč včetně DPH
Kategorie: Čisticí a hygienické pomůcky
Barva: Černá
Materiál: Plast
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické, Reklamní, Jednoduché
Účel: Na papírové utěrky, Na utěrky
Velikost: Velké
Vlastnost: S dávkovačem
Délka: 190mm
Šířka: 120mm
Výška: 170mm
Materiál: ABS
Počet v balení: 1ks

Za zásobníky na ubrousky umístěné na stolech či pultech ve vašem podniku bude rád každý zákazník. Papírové ubrousky budou díky nim vždy rychle po ruce. Použití zásobníku je hygienicky naprosto bezpečné, protože se ubrousky nacházejí schované uvnitř, a tudíž se nestane, že by se použité vrátily do oběhu.

Další velkou výhodou je, že zásobník vydává ubrousek po kusech, a tak se nestane, že by někdo nabral celou hrst, kterou ani nespotřebuje. Zamezíte tím plýtvání a tvorbě zbytečného odpadu.

Přední část stolního zásobníku tvoří průhledná plastová část, na kterou je možné umístit vaše logo nebo popis.

Zásobník je ve velikosti 190x120x170 mm, perfektně se do něj tedy vejdou tyto bílé papírové ubrousky nebo přírodní hnědé.

→ Máme pro vás v nabídce samozřejmě i menší variantu zásobníku, do něhož se vlezou malé ubrousky o velikosti 10,4x21 cm.

 

Výhody zásobníku na ubrousky:

✅ Zamezí plýtvání a tvorbě zbytečného odpadu

✅Ubrousky budou pohodlně k dispozici

✅ Stylový design

✅ Hygienický způsob podávání ubrousků

 

V naší nabídce najdete široké množství dalších ekologických obalů, pro servírování by se vám například mohly hodit naše jednorázové talíře a tácky či příbory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: