5 hodnocení

Dárková krabice s okénkem, zaklápěcí 200x200x100

Dárkové krabice s okénkem jsou nejjednodušším a zároveň stylovým způsobem balení dárků, ale i vánočního cukroví a dalších pochutin. Krabička je pevná a odolná a její víko je tvořeno průhlednou fólií, díky které jde obsah dobře vidět. Krabice je vyrobená z kvalitního papíru a její přírodní vzhled se vám bude hodit na jakoukoliv příležitost.

Skladem
Kód: DK005-10
22 Kč 26,62 Kč včetně DPH 550 Kč / 25 ks
Kategorie: Dárkové krabice a krabičky
Barva: Hnědá, Transparentní
Materiál: Papír, Plast
Rozměr: 20x20
Tvar: Čtverec
Typ: Ekologické, Vánoční, Dárkové, Uzavíratelné
Účel: Na cukroví, Na výslužky, Na svatbu, Na svatební koláče, Na vánoční cukroví
Velikost: Malé
Vlastnost: S okénkem, S víkem, S průhledným víkem, S průhledem, S možností potisku
Délka: 200mm
Šířka: 200mm
Výška: 100mm
Rozměr okénka: 140x140mm
Počet v balení: 25ks

Hledáte univerzální a jednoduchý způsob balení dárků nebo vašich produktů? Krabice s okénkem jsou jednoznačně skvělým řešením. Jsou pevné a odolné, takže si poradí i s těžšími předměty. Produkty do nich můžete pečlivě naaranžovat, a díky průhlednému víku půjdou dobře vidět. Víko je navíc uzavíratelné, takže můžete do krabičky kdykoliv ještě něco přidat.

Krabice jsou vyrobené z papíru, a tudíž mají jednoduchý přírodní vzhled, který se hodí pro jakýkoliv dárek a příležitost. Kromě dárků ji využijete také na balení cukroví, koláčů či jiných pochutin.

Tato krabička má univerzální rozměr 200x200x100 mm, pokud ale potřebujete více prostoru pro větší dárky, najdete v naší nabídce i jiné rozměry dárkových krabic, například 369x270x100 mm.

Dárkové krabice můžete objednat bez potisku, nebo vyrobené na míru s vaším logem. Doba výroby individuálního potisku je 4–5 týdnů.

 

Výhody dárkové krabice s okénkem:

✅ Materiál šetrný k životnímu prostředí

✅ Pevnost a dobrá nosnost krabice

✅ Stylový minimalistický vzhled

✅ Univerzální rozměr

✅ Možnost vlastního potisku

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože tyto papírové krabice patří mezi ekologické varianty balení, nezapomínejte z nich před vyhozením sundat plastové okénko a také ho vytřídit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: