3 hodnocení

Dárková krabice s okénkem 369x270x100

Pokud chcete mít hezky a reprezentativně zabalen svůj výrobek, tato dárková krabice s průhledným okénkem se hodí na drobné předměty i na velké dary. Je vyrobena z přírodního kraftového papíru a průhledné fólie, díky čemuž je šetrná k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: DK001-10
49 Kč 59,29 Kč včetně DPH 1 225 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.2 kg
Délka: 369mm
Šířka: 270mm
Výška: 100mm
Barva: Hnědá
Materiál: Papír + PP
Počet v balení: 25ks

Hledáte vhodnou krabici k zabalení vánočních, narozeninových, velikonočních či firemních balíčků nebo dárků pro své zákazníky? V tom případě je tato dárková krabice s okénkem trefou do černého! Krabice je velmi prostorná a je vyrobena z přírodního kraftového papíru a průhledné recyklovatelné fólie, díky čemuž v ní její obsah krásně vynikne. Tento materiál je také velmi pevný, a tak do krabice můžete zabalit například i láhev dobrého vína. Věříme, že pro své kvalitní provedení a moderní vzhled si tuto krabici zamilujete vy i vaši zákazníci, kolegové či blízcí. Výhody dárkové krabice s okénkem?

✅ Prostorná

✅ Pevný materiál

✅ Okénko z průhledné fólie

✅ Moderní a přírodní vzhled

✅ Ekologický materiál

 

Krabice je vyrobena z přírodního kraftového papíru, který je v přírodě zcela rozložitelný, a průhledné fólie, jejímž správným vytříděním je plně recyklovatelná.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.