1 hodnocení

Jednorázové rukavice Mercator hybrid+ XL

Tyto jednorázové rukavice jsou na rozdíl od běžných vinylových rukavic velmi měkké a pružné. Dokonale se tak přizpůsobí vaší ruce, ale zároveň ji ochrání. Materiál je díky své jemnosti vhodný i pro alergiky.

Skladem
Kód: NR008-110
1,43 Kč –30 % 0,99 Kč 1,20 Kč včetně DPH 99 Kč / 100 ks
Kategorie: Čisticí a hygienické pomůcky
Barva: Modrá
Typ: Ochranné
Velikost: Velké
Materiál: Vinyl
Barva: Modrá
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks
863 kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu pokladni kotoucky 8
1,43 Kč –30 %

Kvalitní jednorázové rukavice jsou zapotřebí v jakémkoliv provozu, firmě, ale i doma. Tyto hybridní rukavice se mohou pyšnit vlastnostmi, které byste u čistě vinylových jen těžko hledali. Jsou velmi měkké, poddajné a pružné. Protože jsou vyrobené bez použití latexu a jiných dráždivých látek, jsou vhodné i pro alergiky.

Uplatnění pro ně najdete zejména při úklidu, kde je potřeba dodržovat hygienické postupy, ale i při jiných činnostech, při kterých přijdete do styku s bakteriemi či chemikáliemi.

Tyto rukavice jsou ve velikosti XL, v naší nabídce ale naleznete i nitrilové rukavice v různých velikostech i barvách.

 

Výhody jednorázových Mercator hybrid+ rukavic:

✅ Velmi měkké, ale odolné

✅ Dobře se přizpůsobí ruce

✅ Zajistí maximální hygienu při práci

✅ Antialergenní

 

Přestože nitrilové rukavice nepatří k nejekologičtějším pomocníkům do kuchyně, záleží nám především na správném dodržování hygieny a vaší bezpečnosti. A proto dále pracujeme na řešení, které bude chránit vás i planetu a aktivně hledáme ekologičtější variantu, která bude mít stejnou funkčnost.

 

♻️Ekologická stopa:

Ačkoli naše nitrilové rukavice nejsou vyrobeny 100%  z ekologických surovin, díky jejich kvalitnímu materiálu jsou velmi pevné a odolné, a proto jejich spotřeba při používání není tak vysoká jako u běžných rukavic. Aspoň takto ušetříte přírodu od nadbytečných plastů. Přesto však nesmíme zapomínat, že tyto rukavice do tříděného odpadu nepatří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: