Neohodnoceno

Papírová miska "člun" L

Nechte své zákazníky vychutnat si váš pokrm z této papírové misky ve tvaru člunu, která skvěle padne do ruky. Díky ekologickému materiálu je šetrná k přírodě a jejím používáním pomáháte chránit životní prostředí.

Skladem
Kód: PV003-10
2,52 Kč 3,05 Kč včetně DPH 630 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.013 kg
Délka: 200mm
Šířka: 160mm
Výška: 50mm
Objem: 750ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 500ks

Ať už máte v plánu servírovat burger s hranolkami, hot-dog s hranolkami či jakékoliv další street food, tato papírová miska ve tvaru člunu bude pro tuto příležitost vždy skvělou volbou. Díky svým praktickým rozměrům tato miska dobře padne do ruky a vašim zákazníkům se tak bude pohodlně držet. Je vyrobená z ekologického kraftového papíru který je v přírodě dobře a rychle rozložitelný, a tak jejím používáním šetříte životní prostředí.
Výhody papírové misky „člun“ L?

✅ Moderní přírodní design

Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky papírových misek na street food.

 

Pokud si přejete zabalit jídlo s sebou, doporučujeme navštívit také naši kategorii papírových boxů, krabiček a kornoutů, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.