6 hodnocení

Papírová miska „člun“ L

Papírová miska ve tvaru člunu, je pohodlným způsobem pro podávání vašich jídel. Dobře sedne do ruky a je také dostatečně velká, takže se do ní vleze vše, co vás napadne.

Miska je velmi univerzální a můžete v ní naservírovat téměř cokoliv, je vhodná na hranolky, saláty, ale i další pokrmy. Je vyrobená z pevného papíru, který je po vyhození snadno rozložitelný. Misky je možné vyrobit i na míru s vaším potiskem.

Skladem
Kód: PV003-10
2,52 Kč 3,05 Kč včetně DPH 126 Kč / 50 ks
Kategorie: Obaly
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Objem: 0,75 l
Rozměr: 20x16
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Účel: Pod dort, Na svatbu, Na zákusky, Na chlebíčky, Na hamburger
Velikost: L
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 200mm
Šířka: 160mm
Výška: 50mm
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Praktická papírová miska ve tvaru člunu je skvělým pomocníkem pro podávání street food, na festivalech, koncertech, ale i v běžném provozu. Je dostatečně pevná a odolná vůči mastnotě, takže snadno nahradí jednorázové plastové nádobí.

Můžete ji použít pro podávání teplých i studených jídel, aniž by ovlivnila jejich chuť. Kraftový papír, ze kterého je vyrobená, se navíc po vyhození lépe a rychleji rozkládá.

Další výhodou je její jednoduchý přírodní design, který se hodí pro každou událost a příležitost.

→ Tato miska je dostatečně velká pro nejrůznější druhy pokrmů, máme pro vás ovšem i menší variantu, kterou využijete například na přílohy.

 

Výhody papírové misky ve tvaru člunu:

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Pevný a odolný materiál

✅ Univerzální využití

✅ Přírodní design

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Pokud si přejete zabalit jídlo s sebou, doporučujeme navštívit také naši kategorii papírových boxů, krabiček a kornoutů.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: