4 hodnocení

Kapsa na příbor s ubrouskem černá

Kapsa na příbor je praktickou vychytávkou, která vám usnadní prostírání a podávání jídla. Do této černé kapsy s ubrouskem si můžete předem nachystat příbory a urychlit si tím práci při následném servírování pokrmů zákazníkům. Kapsa také ochrání příbory před nežádoucím zašpiněním a otisky.

Skladem
Kód: PU029-10
3,19 Kč 3,86 Kč včetně DPH 319 Kč / 100 ks
Kategorie: Ubrousky
Barva: Černá
Materiál: Papír, Celulóza
Rozměr: 21,5x9,5
Tvar: Obdélník
Účel: Na příbor
Velikost: Velké
Délka: 21,5cm
Šířka: 9,5cm
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 500ks

Praktická kapsa na příbory s ubrouskem vám usnadní přípravu u podávání jídel vašim zákazníkům. Příbory spolu s ubrouskem budou pohodlně na jednom místě a chráněné před zašpiněním. Kapsa je vyrobená z pevného a odolného materiálu, který se při přenosu neroztrhne. Po použití je ale papírová kapsa 100% rozložitelná.

Příbory uložené v kapse působí elegantně a můžete je bez obav umístit rovnou při prostírání na stůl.

Stylová černá kapsa je univerzální volbou a hodí se do každého podniku. Pokud hledáte kapsu pro slavnostní příležitosti, najdete ji v naší nabídce také v bílé a přírodní hnědé barvě.

→ Do kapsy můžete uložit například naše jednorázové příbory.

 

Výhody kapsy na příbor s ubrouskem:

✅ Praktické využití

✅ Bez zápachu a chuti

✅ Přírodní materiál

✅ Ochrání příbor před znečištěním

✅ Šetrná k životnímu prostředí 

 

V naší nabídce najdete široké množství dalších ekologických obalů, pro servírování by se vám například mohly hodit naše jednorázové talíře a tácky či příbory.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: