Neohodnoceno

Miska na polévku bílá 500ml

Umožněte zákazníkům vychutnat si vaši polévku stylově! Tento přírodní papírový kelímek skvěle padne do ruky, stane se tak neodmyslitelným parťákem pro balení polévek, omáček i zmrzlin nejen na cesty. Zajisté vás také potěší jeho moderní vzhled a ohleduplnost k přírodě.

 
Skladem
Kód: PM004-10
2,99 Kč 3,62 Kč včetně DPH 149,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.013 kg
Výška: 80mm
Průměr: 114mm
Objem: 500ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Polévky, omáčky, zmrzliny. Ať už si vyberete kterýkoli chod, jeho zabalení bude s tímto bílým papírovým kelímkem na polévku o objemu 500 ml opravdu snadné. Ke kelímku poskytujeme i znovu uzavíratelné víčko, jež naleznete v našem sortimentu. Mimo svůj přírodní a moderní vzhled, je kelímek také šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyroben z přírodního bílého papíru a je zcela recyklovatelný.

 

Výhody bílého kelímku na polévku 500 ml?

✅ 100% bio

✅ Stylový bílý vzhled

✅ Vhodný pro teplé i studené pokrmy

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

Naše kelímky na polévku jsou vyrobeny z papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

Ke kelímku poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko. Vybrat si můžete hned ze dvou možností, a to papírové víčko se dvěma praktickými otvory pro lepší průchod páry nebo víčko z pevného recyklovatelného plastu.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na polévku.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Proto je potřeba tyto recyklovatelné kelímky před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.