1 hodnocení

Papírové víčko pro misku na polévku hnědé 375ml, 500ml, 750ml

K papírovým kelímkům na polévku patří také správné kvalitní víčko, které pomůže udržet obsah kelímků déle teplý či studený a stejně tak zabrání jeho rozlití a vstupu nečistot dovnitř. Toto víčko je vyrobeno z přírodního kraftového papíru a je tak ohleduplné k životnímu prostředí

Skladem
Kód: PM007-10
3,46 Kč 4,19 Kč včetně DPH 173 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.012 kg
Průměr: 114mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Chcete, aby si zákazníci mohli vychutnat vaši polévku, a zároveň ji přenášet bez obav z jejího rozlití? V tom případě je toto víčko pro kelímky na polévku o objemu 500 ml a 750 ml stvořeno přímo pro vás. Víčko je dobře těsnící a je opatřeno dvěma malými otvory pro lepší průchod páry z horkých pokrmů, kvůli čemuž nedoporučujeme kelímek převracet úplně. Víčko pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň také zabraňuje vstupu nečistot do pokrmu. Toto víčko je vyrobeno z přírodního kraftového papíru a díky tomu je šetrné k přírodě. Pyšnit se může také svým moderním přírodním vzhledem, který si vaši zákazníci zajisté zamilují.

 

Výhody víčka pro kelímky na polévku 500 ml a 750 ml?

✅ Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot dovnitř

✅ Praktické otvory pro průchod páry z horkých pokrmů

✅ Ekologický materiál

✅ Elegantní přírodní vzhled

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na kelímek je vyrobeno z kvalitního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K tomuto víčku bezesporu patří také příslušné kelímky na polévku, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete papírový kelímek na polévku 500 ml a papírový kelímek na polévku 750 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na víčka jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.