Neohodnoceno

Víčko pro misku na polévku 115mm PP (375ml, 500ml, 750ml)

K papírovým kelímkům na polévku patří také správné kvalitní víčko, které pomůže udržet obsah kelímků déle teplý či studený a stejně tak zabrání jeho rozlití a vstupu nečistot dovnitř. Toto víčko je vyrobeno z recyklovatelného materiálu a je tak ohleduplné k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: PM009-10
1,73 Kč 2,09 Kč včetně DPH 86,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.005 kg
Průměr: 114mm
Materiál: PP
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 1000ks

Chcete, aby si zákazníci mohli vychutnat vaši polévku, a zároveň ji přenášet zcela bez obav z jejího rozlití? V tom případě je toto víčko pro kelímky na polévku o objemu 500 ml a 750 ml stvořeno přímo pro vás. Víčko je dobře těsnící, pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň zabraňuje vstupu nečistot do pokrmu. Víčko je vyrobeno z kvalitního recyklovatelného materiálu a jeho správným vytříděním je šetrné k přírodě

 

Výhody víčka pro kelímky na polévku 500 ml a 750 ml?

✅ Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot dovnitř

✅ Velmi dobře těsnící

✅ Recyklovatelný materiál

✅ Uchová pokrmy déle teplé či studené

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na kelímek je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PP, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný a tím také šetrnější k životnímu prostředí. Je také naprosto bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaše pokrmy vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K tomuto víčku bezesporu patří také příslušné kelímky na polévku, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete papírový kelímek na polévku 500 ml a papírový kelímek na polévku 750 ml.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na víčka jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky.

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.