1 hodnocení

Nitrilové rukavice růžové velikost M

Z hlediska hygieny je lepší všude tam, kde se pracuje s jídlem, používat jednorázové rukavice. Naše nitrilové rukavice vám poskytnou prvotřídní komfort a pohodlnou manipulaci s pokrmy. Jsou dostatečně pevné a elastické, takže se vám jen tak neroztrhnou. Zároveň jsou lehké, takže na ně po chvíli zapomenete.

Skladem
Kód: NR015-80
1,34 Kč 1,62 Kč včetně DPH 134 Kč / 100 ks
Kategorie: Čisticí a hygienické pomůcky
Barva: Růžová
Materiál: Nitril
Typ: Ochranné
Velikost: M
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Tyto růžové nitrilové rukavice se stanou vaším nenahraditelným pomocníkem. Jsou velmi pevné, pružné a odolné vůči protržení. Skvěle se přizpůsobí vaší ruce a umožní tak jednoduchou manipulaci s nástroji při přípravě jídel, ale i v rámci úklidu.

Rukavice jsou vyrobené z nitrilu a uvnitř jsou nepudrované, takže jsou vhodné i pro alergiky. Nitril je navíc odolný také vůči chemikáliím, které se používají při úklidu.

Velikost M je velmi univerzální, přes to doporučujeme pořídit i jiné velikosti.

→ V naší nabídce naleznete tyto růžové rukavice také ve velikosti XS, S a L.

 

Výhody jednorázových nitrilových rukavic:

✅ Vysoká odolnost proti roztržení

✅ Dobře se přizpůsobí ruce

✅ Zajistí maximální hygienu při práci

✅ Nepudrované

 

Přestože nitrilové rukavice nepatří k nejekologičtějším pomocníkům do kuchyně, záleží nám především na správném dodržování hygieny a vaší bezpečnosti. A proto dále pracujeme na řešení, které bude chránit vás i planetu.

 

♻️Ekologická stopa:

Ačkoli naše nitrilové rukavice nejsou vyrobeny 100%  z ekologických surovin, díky jejich kvalitnímu materiálu jsou velmi pevné a odolné, a proto jejich spotřeba při používání není tak vysoká jako u běžných rukavic. Aspoň takto ušetříte přírodu od nadbytečných plastů. Přesto však nesmíme zapomínat, že tyto rukavice do tříděného odpadu nepatří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: