1 hodnocení

Papírový kelímek na kávu bílý 100ml

Velmi kvalitní papírový kelímek ve stylovém bílém provedení, vhodný k přípravě espressa, espressa macchiata a jiných malých nápojů si okamžitě oblíbí každý kávomil. Kelímek je vyrobený z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný.

Skladem
Kód: PK001-10
Značka: Pack & Care
0,74 Kč 0,90 Kč včetně DPH 74 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Hmotnost: 0.003 kg
Výška: 62mm
Průměr: 60mm
Objem: 100ml
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 3000ks

Milujete kávu pít i připravovat a zároveň se zajímáte o životní prostředí? V tom případě je tento bílý papírový kelímek stvořen přímo pro vás. Jeho objem je 100 ml a hodí se především k přípravě espressa, espressa macchiata a dalších malých nápojů, přičemž pro své rozměry skvěle padne do ruky. Nadchne vás především svým jednoduchým a minimalistickým vzhledem, díky němuž v něm bude vaše káva vypadat naprosto neodolatelně. Výhody bílého papírového kelímku 100 ml?

 

✅Skvěle padne do ruky

✅Bez zápachu a příchutě

✅Ekologický materiál

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.