1 hodnocení

Papírový kelímek na kávu hnědý 180ml

Dopřejte vašim zákazníkům šálek oblíbené kávy v tomto přírodním papírovém kelímku, který oceníte zejména při přípravě malého cappuccina, americana nebo flat white. Tento kelímek je vyrobený z přírodního kraftového papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný.

Skladem
Kód: PK011-10
Značka: Pack & Care
0,97 Kč 1,17 Kč včetně DPH 97 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Hmotnost: 0.005 kg
Výška: 93mm
Průměr: 70mm
Objem: 180ml
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 2000ks

Jste milovníky příprav kávy a zároveň nadšenci do ekologie? V tom případě je tento přírodní papírový kelímek stvořen přímo pro vás. Hodí se zejména k přípravě malého cappuccina, americana nebo flat white. Objem tohoto kelímku je 180 ml a pro své rozměry skvěle padne do ruky. Uchvátí vás především svým moderním a přírodním vzhledem, díky němuž v něm bude vaše káva vypadat naprosto neodolatelně. Výhody kraftového papírového kelímku 180 ml?

✅Moderní a přírodní kraftový vzhled

✅Ekologický materiál

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Skvěle padne do ruky

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.