Neohodnoceno

Papírový talíř hnědý 18cm

Stylový talíř vyrobený z přírodního kraftového papíru, s nímž můžete pokojeně servírovat teplé a studené pokrmy. Vedle jeho praktičnosti vás zajisté zaujme také jeho minimální dopad na životní prostředí

Skladem
Kód: PT002-10
1,05 Kč 1,27 Kč včetně DPH 105 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové tácky a talíře
Hmotnost: 0.066 kg
Průměr: 180mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1200ks

Tento papírový talíř vám poslouží k servírování teplých a studených jídel pro všechny mlsouny. Průměr talíře je 18 cm, a tak jej využijete k široké škále nejrůznějších pokrmů, od hranolek přes grilované dobroty až po zákusky a cukrovinky. Materiálem, z nějž je tento talíř vyroben, je přírodní kraftový papír, jehož používáním pomáháte chránit životní prostředí. Talíř je také velmi oblíbený kvůli svému elegantnímu a stylovému vzhledu, který padne do oka vám i vašim zákazníkům.

 

Výhody papírového talíře 18 cm?

✅ Elegantní stylový vzhled

✅ Vhodný pro teplé a studené pokrmy

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše talíře jsou vyrobené z kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a moderní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky, kde mimo jiné naleznete například papírový talíř s průměrem 15 cm nebo papírový talíř s průměrem 23 cm.

 

Pokud si přejete podávat vaše jídla na nádobí s odlišným tvarem, doporučujeme navštívit naši kategorii papírových talířů a tácků, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.