Pizza krabice bílá 40x40x4 cm
Pizza krabice je nepostradatelnou součástí každé pizzerie. Poslouží vám nejen pro rozvoz, ale i pro zabalení jednotlivých kousků pizzy s sebou. Naše krabice je navíc vyrobená z kvalitního přírodního papíru, a tak je šetrná k přírodě.
| Kategorie: | Krabice |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Papír, Vlnitá lepenka |
| Rozměr: | 40x40 |
| Tvar: | Čtverec |
| Typ: | Ekologické, Uzavíratelné |
| Účel: | Na pizzu |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnost: | S možností potisku |
| Délka: | 40cm |
| Šířka: | 40cm |
| Výška: | 4cm |
| Počet v balení: | 50ks |
| Položka byla vyprodána… | |
Klasická krabice na pizzu nesmí chybět v žádné pizzerii, umožňuje vám nejen rozvoz, ale i zabalení pizzy zákazníkům s sebou. Díky krabici je obsah chráněný a také zůstane déle teplý.
Pizza krabice se velmi snadno a rychle skládá, takže vás nebude zdržovat od přípravy dalších pokrmů.
Tato krabice má rozměr 40x40x4 cm a je tedy ideální pro standardní velikost pizzy. Pizza krabice není určená pro přímý styk s potravinami, proto pod pizzu vložte třeba nepromastitelný papír.
Tato klasická krabice je vyrobená z vlnité lepenky, máme pro vás ale i pevnější pizza krabice.
Výhody papírové krabice na pizzu:
✅ Ekologický materiál
✅ Udrží pizzu déle teplou
✅ Minimalistický vzhled, který můžete snadno ozvláštnit logem
✅ Rychle složitelná
♻️Ekologická stopa:
Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
