4 hodnocení

Nepromastitelný papír bílý 600x400

Nepromastitelný papír je spolehlivým způsobem, jak zabalit vaše dobroty v lahůdkářství, uzenářství, ale i obyčejné restauraci.

Je tenký, ale zároveň dostatečně pevný, takže se vám při balení neprotrhne. Díky tomu, že je z části vyroben z recyklovatelného plastu, se nemusíte bát, že by vám obsah protekl.

Skladem
Kód: BP007-10
1,35 Kč 1,63 Kč včetně DPH 1 350 Kč / 1000 ks
Kategorie: Balicí papíry
Barva: Bílá
Materiál: Papír
Rozměr: 60x40
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Účel: Na hamburger
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Výška: 600mm
Šířka: 400mm
Materiál: Papír + PE
Gramáž: 22 + 8PE
Počet v balení: 1000ks

Nepromastitelný papír je určen k přímému styku s potravinami, stane se tedy vaším spolehlivým produktem pro balení vašich dobrot.

Využijete ho jak v cukrárně, v řeznictví, v lahůdkářství, tak i v běžné restauraci. Je vhodný pro balení obyčejných zákusků, ale i pro mastné uzeniny či ryby.

Balicí papír je vyroben z kombinace papíru a recyklovatelného plastu PE, právě plastová část vám zajistí, že vám obsah neproteče ven a nic nezamastí.

Papír má univerzální bílou barvu, na kterou je možné jednoduše dodat vaše logo.

Tento nepromastitelný papír má rozměr 600x400 cm, pokud vám stačí i méně prostoru pro balení, máme v nabídce i jeho menší variantu.

 

Výhody nepromastitelného papíru:

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodný pro přímý styk s potravinami

✅ Bez zápachu a chuti

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

K balení lahůdek a zákusků jistě využijete i naše nejrůznější tácky a papírové talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

 

♻️Ekologická stopa:

Naše obaly sice patří mezi ekologičtější variantu balení, přes to nezapomínejte na to, že od jídla špinavé obaly do tříděného odpadů nepatří. Správným třízením pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: