Neohodnoceno

Víčko na kelímek bílé 70mm

Papírový kelímek na kávu se dozajista neobejde bez správného kvalitního víčka, které pomůže udržet obsah kelímku déle teplý či studený a stejně tak zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje. Toto víčko je vhodné pro všechny plastové a papírové kelímky s odpovídajícím průměrem a je vyrobeno z recyklovatelného materiálu.

Skladem
Kód: VK007-30
0,55 Kč 0,67 Kč včetně DPH 55 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.002 kg
Průměr: 70mm
Materiál: PS6
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Dopřejte zákazníkům vaši lahodnou kávu zcela bez obav z jejího rozlití. Toto víčko pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň zabraňuje vstupu nečistot do nápoje či jeho rozlití. Průměr víčka je 70 mm a je opatřeno praktickým otvorem pro pití. Toto víčko na kelímky je vyrobeno z recyklovatelného materiálu, čímž je šetrnější k životnímu prostředí. Okouzlí vás svým elegantním bílým vzhledem, který si vaši zákazníci zajisté zamilují.

 

Výhody víčka na kelímek 70 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílý vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na kelímek je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PS6, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný a tím také šetrnější k životnímu prostředí. Je také naprosto bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na víčka jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky víček na kelímky na nápoje.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.