1 hodnocení

Víčko na kelímek černé 80mm

Kvalitní víčko na kelímek je praktickým pomocníkem v každé kavárně a bistru. Nejen, že umožní pohodlný a bezpečný přenos kávy, ale také ji udrží déle teplou. Navíc je černé víčko vyrobeno z recyklovatelného materiálu.

Skladem
Kód: VK003-30
0,74 Kč 0,90 Kč včetně DPH 74 Kč / 100 ks
Kategorie: Kelímky
Hmotnost: 0.002 kg
Barva: Černá
Materiál: Plast
Rozměr: 80 mm
Tvar: Kulatý
Typ: Recyklovatelné, Uzavíratelné
Účel: Na kávu
Velikost: Velké
Materiál: PS6
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Víčka na kelímky jsou součástí všech kaváren, které chtějí svým zákazníkům dopřát maximální komfort. Usnadní jim totiž přenos kávy a zároveň udrží obsah déle teplý. Díky malému otvoru bude i samotná konzumace nápojů pohodlnější.

Tohle víčko s průměrem 80 mm je ideální pro střední kelímky, které používáte na cappuccino. Je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PS6, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný, a tím také šetrnější k životnímu prostředí.

→ V naší nabídce najdete samozřejmě také papírové kelímky na kávu v různých velikostech.

 

Výhody černého víčka na kelímek:

✅ Udrží obsah déle teplý

✅ Zabraňuje rozlití nápoje

✅ Recyklovatelný materiál

✅ Stylový černý design

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Černé víčko je stylovou variantou, máme pro vás ale také klasické bílé víčko na kelímek nebo ekologická PLA víčka, která jsou zcela rozložitelná.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: