Neohodnoceno

Papírový kelímek na kávu bílý 250ml

Kávě podávané v tomto stylovém papírovém kelímku zajisté neodoláte vy i vaši zákazníci. Kelímek je vhodný především k přípravě cappuccina, americana nebo flat white a díky svému složení z jednovrstvého bílého papíru je šetrný k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: PK005-10
Značka: Pack & Care
1,23 Kč 1,49 Kč včetně DPH 123 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Hmotnost: 0.007 kg
Výška: 89mm
Průměr: 80mm
Objem: 250ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 2400ks

Od teď už nemusíte řešit zbytečný odpad a vaši zákazníci si mohou nadále užívat chuť vaší lahodné kávy. Tento bílý papírový kelímek je vyrobený z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný. Svým objemem 250 ml se hodí zejména k přípravě cappuccina, americana nebo flat white a pro jeho jednoduchý a minimalistický vzhled v něm bude vaše káva vypadat naprosto neodolatelně. 
Výhody bílého papírového kelímku 250 ml?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Ekologický materiál

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Skvěle padne do ruky

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.